Hakkımızda

Firmamız makine, inşaat ve imalat sektörlerine hizmet vermektedir. Merkezi İstanbul / Karaköy olan şirketimiz Schneider, Weidmüller, Kabtek, Finder firmalarının bayiliklerinin yanında Siemens, Legrand, Moeller gibi ve sektördeki diğer firmaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Şirketimiz gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza, müşterilerine en iyi kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Lmk Elektrik, şalt ürünlerinin yanı sıra fırın, elyaf fabrikası, vinç uygulamaları, kumlama makinesi, pres otomasyonu, elektro banyolar gibi çok geniş bir yelpazede makine ve otomasyon çözümleri de üretmektedir. Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletşim kurunuz.

Şu an mevcut olan çalışmalarınızda veya planladığınız yeni projelerinizde optimum menfaatler adına karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunmak amacıyla sizlerle tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağımızı bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Lmk Elektrik adı, en kaliteli, en güvenilir, sınırsıza yakın hizmet veren, satış öncesi ve satış sonrası işbirliği yapmaya gayret eden, müşteri odaklı müşteriye daha yakın olabilmek amacıyla, gelişime, değişime ve şubeleşerek açık bir firma olarak duyurmak ve göstermektedir.

Şatışınız yaptığımız bazı ürünlerin markaları. Ürünlerimiz hakkında bizimle ileşime geçebilirsiniz.

satisi-yapilanlar